- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HAAS
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HAAS VF-4HE
Vertikální obráběcí centrum CNC HAAS VF-4HE
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra HAAS › |
| Výrobce | HAAS › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1320 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 800 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1270 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 635 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































