- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HANDTMANN
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HANDTMANN PBZ SC 1000 T 1
Vertikální obráběcí centrum CNC HANDTMANN PBZ SC 1000 T 1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 33662 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 30000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 10312.4 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1092.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 685.8 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |












































