- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HARDINGE Bridgeport
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HARDINGE Bridgeport VMC1000 II
Vertikální obráběcí centrum CNC HARDINGE Bridgeport VMC1000 II
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra HARDINGE Bridgeport › |
| Výrobce | HARDINGE Bridgeport › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 11.2 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Výška stroje | 2717.8 mm |
| Délka stroje | 2946.4 mm |
| Šířka stroje | 2159 mm |
| Hmotnost stroje | 5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18i-MB | |













































