- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HECKLER KOCH
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HECKLER KOCH BA 33 CNC
Vertikální obráběcí centrum CNC HECKLER KOCH BA 33 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 800 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































