- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HITACHI SEIKI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HITACHI SEIKI VS 60
Vertikální obráběcí centrum CNC HITACHI SEIKI VS 60
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Skladové číslo | frees395 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1270 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SEICOS E 18 M | |









































