- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HUELLER HILLE
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HUELLER HILLE CFV 1300
Vertikální obráběcí centrum CNC HUELLER HILLE CFV 1300
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 130319 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1000 kg |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 540 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Hmotnost stroje | 5.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain Heidenhain iTNC 530 | |
| CE prohlášení | |












































