- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO VMX 30
Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO VMX 30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 231018 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 760 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 610 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































