- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO VMX 42i
Vertikální obráběcí centrum CNC HURCO VMX 42i
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 89-0000-51423 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 18 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1080 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 610 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HURCO WIN MAX | |
| Chlazený kapalinou | |










































