- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC HURON KX30
Vertikální obráběcí centrum CNC HURON KX30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 5203 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1100 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 2500 kg |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 18000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 550 mm |
| Výška stroje | 3500 mm |
| Délka stroje | 5000 mm |
| Šířka stroje | 2500 mm |
| Hmotnost stroje | 17 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































