- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC IXION
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC IXION 30 CNC.W
Vertikální obráběcí centrum CNC IXION 30 CNC.W
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 12807147 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 400 mm |
| Šířka pracovního stolu | 800 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 9.2 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 12 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 320 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 350 mm |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 1800 mm |
| Šířka stroje | 2800 mm |
| Hmotnost stroje | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |














































