- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC KAFO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC KAFO KFV-40
Vertikální obráběcí centrum CNC KAFO KFV-40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Bergamo |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1300 mm |
| Šířka pracovního stolu | 545 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1000 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Minimální vzdálenost vřetena od stolu | 100 mm |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 735 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 635 mm |
| Hmotnost stroje | 7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Připojení USB | |
| Ethernet (LAN) | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |



















































