- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC KETTERER
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC KETTERER KM 120
Vertikální obráběcí centrum CNC KETTERER KM 120
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 450 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 9.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 14 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 420 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 360 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Celkový příkon | 7 kW |
| Výška stroje | 2700 mm |
| Délka stroje | 3800 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 6.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810 D | |
| Chlazený kapalinou | |














































