- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC KITAMURA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC KITAMURA MYCENTER 2 Xi
Vertikální obráběcí centrum CNC KITAMURA MYCENTER 2 Xi
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 650.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 449.6 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 11.2 kW |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 15000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 51155.6 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 457.2 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 599.9 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 599.9 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 599.9 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 16i-M | |


















































