- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC LAGUN
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC LAGUN GVC 1000
Vertikální obráběcí centrum CNC LAGUN GVC 1000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Portugalsko |
| kraj | Leiria |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1200 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 900 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 60 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 4000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 621 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Připojení RS | |
| Ethernet (LAN) | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |




















































