- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAHO
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAHO MC 800 H
Vertikální obráběcí centrum CNC MAHO MC 800 H
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 630 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 160 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6300 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 600 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| PHILIPS 532 | |
| Univerzální otočná hlava (horizontální, vertikální) | |
| Otočný pracovní stůl | |











































