- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATEC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATEC 40HV
Vertikální obráběcí centrum CNC MATEC 40HV
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra MATEC › |
| Výrobce | MATEC › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 9091 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 4500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1200 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 90 kW |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Výška stroje | 4100 mm |
| Délka stroje | 10500 mm |
| Šířka stroje | 4500 mm |
| Hmotnost stroje | 34 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |














































