- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA LX-O
Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA LX-O
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra MATSUURA › |
| Výrobce | MATSUURA › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 540 mm |
| Šířka pracovního stolu | 320 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 100 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 330 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 300 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 250 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































