- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA MC 1000 VDC
Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA MC 1000 VDC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1050 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 560 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 11 M | |











































