- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA MCV 510 VG
Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA MCV 510 VG
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Rhône |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 760 mm |
| Šířka pracovního stolu | 380 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 5.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 15000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 360 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 460 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| YASNAC I 80 M | |
| Chlazený kapalinou | |









































