- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA RA 1 F
Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA RA 1 F
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 480 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 460 mm |
| Hmotnost stroje | 4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| YASNAC MX 3 FANUC | |











































