- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA TWIN MASTER 2
Vertikální obráběcí centrum CNC MATSUURA TWIN MASTER 2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 997.9 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 9 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1041.4 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 558.8 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 6 MB | |
| Chlazený kapalinou | |













































