- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK FJV 25
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK FJV 25
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Isère |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1200 mm |
| Šířka pracovního stolu | 550 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1200 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 22 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 460 mm |
| Výška stroje | 2900 mm |
| Délka stroje | 2995 mm |
| Šířka stroje | 2340 mm |
| Hmotnost stroje | 5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL M PLUS | |
| Chlazený kapalinou | |











































