- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK MAZATECH V-550
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK MAZATECH V-550
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1399.5 mm |
| Šířka pracovního stolu | 548.6 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 1301.8 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 22.4 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 25 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1049 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 548.6 mm |
| Hmotnost stroje | 8.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZATROL M-32 | |














































