- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK Nexus VMC 510C 3 Axis
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK Nexus VMC 510C 3 Axis
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Warwickshire |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Záruka 6 měsíců |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1300 mm |
| Šířka pracovního stolu | 550 mm |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 12000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1050 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 12954 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































