- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK POWERCENTER V-20-C
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK POWERCENTER V-20-C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1669877 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1550 mm |
| Šířka pracovního stolu | 700 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 14.9 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2200 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 810 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |













































