- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK Variaxis 630 5x
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK Variaxis 630 5x
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 05418 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 630 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 500 kg |
| Počet nástrojů v zásobníku | 80 ks |
| Výška stroje | 3240 mm |
| Délka stroje | 4090 mm |
| Šířka stroje | 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 14.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Ethernet (LAN) | |












































