- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK VTC 20 B
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK VTC 20 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 100519 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1460 mm |
| Šířka pracovního stolu | 510 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 500 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 7000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Mazak Mazatrol MPlus | |












































