- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK VTC 20 B
Vertikální obráběcí centrum CNC MAZAK VTC 20 B
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Rheinland-Pfalz |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1460 mm |
| Šířka pracovního stolu | 510 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Mazatrol M - Plus | |











































