- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON HSM 600 U
Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON HSM 600 U
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 320 mm |
| Šířka pracovního stolu | 320 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 32.1 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 36000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 797.6 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 599.4 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500.4 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |









































