- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON HSM 700
Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON HSM 700
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Colorado |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 899.2 mm |
| Šířka pracovního stolu | 551.2 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 17.9 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 12 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 42000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 698.5 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 551.2 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 449.6 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 666.8 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 666.8 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 666.8 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHANIN ATEM PULS | |
| Chlazený kapalinou | |












































