- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON UCP 800 DURO
Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON UCP 800 DURO
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 600 mm |
| Počet synchronních náprav | 5 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 20000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 650 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroje | 2950 mm |
| Délka stroje | 2300 mm |
| Šířka stroje | 900 mm |
| Hmotnost stroje | 9.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |













































