- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON VCE 500
Vertikální obráběcí centrum CNC MIKRON VCE 500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 660 mm |
| Šířka pracovního stolu | 356 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 7500 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 508 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 508 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |









































