- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MORI SEIKI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MORI SEIKI MV-40 M
Vertikální obráběcí centrum CNC MORI SEIKI MV-40 M
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 629.9 mm |
| Šířka pracovního stolu | 399.8 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 5.6 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 408.9 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 459.7 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 333.3 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 333.3 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 200 mm/s |
| Hmotnost stroje | 3.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC MF-M 7 | |














































