- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MULTICAM
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC MULTICAM MG304
Vertikální obráběcí centrum CNC MULTICAM MG304
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Blaenau Gwent |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Stroj unplugged |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 3000 mm |
| Výška stroje | 1600 mm |
| Délka stroje | 3690 mm |
| Šířka stroje | 2950 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































