- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC OKUMA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC OKUMA GENOS M460R-VE
Vertikální obráběcí centrum CNC OKUMA GENOS M460R-VE
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 460 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 32 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 15000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 460 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 460 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 666.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 666.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 533.3 mm/s |
| Výška stroje | 2746 mm |
| Délka stroje | 2810 mm |
| Šířka stroje | 2210 mm |
| Hmotnost stroje | 6.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P300M-R | |
| Připojení RS | |
| Připojení USB | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| CNC naklápěcí stůl - indexované osa | |
| Hřídel vice | |
| Koník | |
| Další otočný stůl CNC | |
| Redukční pouzdra pro vřeteno | |














































