- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC OKUMA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC OKUMA MX 45 VAE
Vertikální obráběcí centrum CNC OKUMA MX 45 VAE
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 460 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 500 kg |
| Počet nástrojů v zásobníku | 32 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 7000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 460 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |











































