- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Priminer
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Priminer MiniCenter
Vertikální obráběcí centrum CNC Priminer MiniCenter
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7769 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální posuv v ose X | 500 mm/s |
| Minimální posuv v ose Y | 300 mm/s |
| Minimální posuv v ose Z | 400 mm/s |
| Hmotnost stroje | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































