- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC QUASER
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC QUASER MV 204 II
Vertikální obráběcí centrum CNC QUASER MV 204 II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1200 mm |
| Šířka pracovního stolu | 635 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 32 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 540 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 510 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 24 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 24 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 30 mm/s |
| Výška stroje | 2800 mm |
| Délka stroje | 2600 mm |
| Šířka stroje | 2200 mm |
| Hmotnost stroje | 7.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 | |













































