- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC RMT KOMPACT
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC RMT KOMPACT K 11
Vertikální obráběcí centrum CNC RMT KOMPACT K 11
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 22 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 14000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 640 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 700 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 30000 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 30000 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 30000 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| SELCA 4045 PDH | |












































