- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC SPINNER
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC SPINNER SU 1520
Vertikální obráběcí centrum CNC SPINNER SU 1520
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 920 mm |
| Šířka pracovního stolu | 540 mm |
| Počet CNC řízených náprav | 5 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1520 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 620 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens 840D SL | |











































