- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC STAMA
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC STAMA MC 540
Vertikální obráběcí centrum CNC STAMA MC 540
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 520 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 550 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 15 M | |











































