- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC SUPERMAX
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC SUPERMAX MAX-8
Vertikální obráběcí centrum CNC SUPERMAX MAX-8
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1699.3 mm |
| Šířka pracovního stolu | 759.5 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 11.2 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 30 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 6000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1638.3 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 698.5 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 899.2 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 15 M | |
| Chlazený kapalinou | |














































