- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC SUPERMAX
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC SUPERMAX YCM FV 102 A
Vertikální obráběcí centrum CNC SUPERMAX YCM FV 102 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1120 mm |
| Šířka pracovního stolu | 520 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 15 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 520 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 600 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 600 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 400 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18-M | |
| Otočný pracovní stůl | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |














































