- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC TOPPER
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC TOPPER TMV 510 T APC
Vertikální obráběcí centrum CNC TOPPER TMV 510 T APC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Bas-Rhin |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 500 mm |
| Šířka pracovního stolu | 360 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 7.5 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 15000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 510 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 360 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 500 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 500 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 500 mm/s |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 4.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18-M | |
| Připojení RS | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |











































