- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC TOS MAS
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC TOS MAS MC 100 V
Vertikální obráběcí centrum CNC TOS MAS MC 100 V
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1669869 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 40 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 508 mm |
| Výška stroje | 2600 mm |
| Délka stroje | 4000 mm |
| Šířka stroje | 3700 mm |
| Hmotnost stroje | 6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 415 | |









































