- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC UNISIGN
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC UNISIGN UNIVERS 2
Vertikální obráběcí centrum CNC UNISIGN UNIVERS 2
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1873511 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 42 ks |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 1800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 550 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 300 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 810 M | |














































