- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC VICTOR
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC VICTOR Vcenter AX 800-ll
Vertikální obráběcí centrum CNC VICTOR Vcenter AX 800-ll
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| Adresa | Campagneweg 10 |
| Město | Zevenbergen |
| Směrovací číslo | 4761 RM |
| kraj | Noord-Brabant |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategorie | CNC frézky a obráběcí centra VICTOR › |
| Výrobce | VICTOR › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Skladové číslo | V2450 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet nástrojů v zásobníku | 60 ks |
| Výška stroje | 3435 mm |
| Délka stroje | 5575 mm |
| Šířka stroje | 4621 mm |
| Hmotnost stroje | 18 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Fanuc Series 0i MF Plus | |
| Technická dokumentace | |















































