- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Wagner
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC Wagner WMC 650
Vertikální obráběcí centrum CNC Wagner WMC 650
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 800 mm |
| Šířka pracovního stolu | 450 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 9.3 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojů v zásobníku | 16 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 650 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 480 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 510 mm |
| Celkový příkon | 9.5 kW |
| Hmotnost stroje | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens Bahnsteuerung 802 D | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| Plynulé nastavení vertikální otáček vřetena | |
| CNC vertikální Head - indexované osa | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |













































