- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC XYZ
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC XYZ 710
Vertikální obráběcí centrum CNC XYZ 710
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | West Sussex |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 760 mm |
| Šířka pracovního stolu | 430 mm |
| Počet nástrojů v zásobníku | 20 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 8000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 710 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 450 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS 828 SHOPMILL | |
| Chlazený kapalinou | |












































