- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC YAMA SEIKI
- ›
- Vertikální obráběcí centrum CNC YAMA SEIKI AV 610
Vertikální obráběcí centrum CNC YAMA SEIKI AV 610
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Florida |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 698.5 mm |
| Šířka pracovního stolu | 449.6 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 11.2 kW |
| Počet nástrojů v zásobníku | 24 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 10000 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 607.1 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 449.6 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 449.6 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Oi-MD | |









































